Số lượt xem: 367
VTudonghoa
Địa chỉ: Bình Thạnh, Tp.HCM
Điện thoại: 0937187325
Fax:
Email: vtudonghoa@gmail.com
Website:
PR-DTC-4100.A – Bộ điều khiển căng thẳng tự động
Thông tin sản phẩm
Đặc điểm kỹ thuật sản phẩm
Kích thước bên ngoài
Dinel Vietnam Model: CLM-36NT-32-G-I-E2940
 Capacitive level meter
M+S Hydraulic Vietnam Type: MS200C/4
 Hydraulic Motor
Wise Control Vietnam Code: P1104A4DDJ04210
 General Purpose Pressure Gauge
 Size: 100mm
 Bottom connection: 3/8 NPT
 Range: 0-200 Kpa
Wise Control Vietnam Code: P1103F4DDH03010
 Size: 75mm
 Bottom connection: 3/8NPT
 Range:(-1)-4Bar
ATAS elektromotory Náchod a.s. Model: K10A6-00
 DC-Tachogenerators
PNEUMATROL Vietnam ModeL: C1518PDS0HA
 G1/4″ Namur Mount 3/2,5/2 Internally Piloted Spring Return
 Note: Cat 2 : 3 GD: EExd IIC T6 : stainless steel housed M20 conduit entry 24VDC 1.3W