CẢM BIẾN - 084H4501
LIÊN HỆ MUA HÀNG
CẢM BIẾN - 084H4501 - Sensor
CẢM BIẾN - 084H4501 - Sensor
BỘ ĐIỀU KHIỂN - 027H9075 - Actuator
Liên hệ Việt Á: 0943 999 067
Product details
Gross weight 3.68 kg
Net weight 2.77 kg
EAN 5702428414906
Ambient temperature range [°C] [Max] 80 °C
Ambient temperature range [°C] [Min] -40 °C
Ambient temperature range [°F] [Max] 176 °F
Ambient temperature range [°F] [Min] -40 °F
Approval CE
EAC
GOST
LLC CDC TYSK
Connection size [in] 1
Connection type G
Design Cable version
Enclosure rating IP IP67
Insertion length [in] 197 in
Insertion length [mm] 5000 mm
Load resistance max. [Ohm] 500 Ohm
Max. Working Pressure [bar] 100 bar
Max. Working Pressure [psig] 1450 psig
Output signal [mA] [Max] 20 mA
Output signal [mA] [Min] 4 mA