CX1100-0002 beckhoff
LIÊN HỆ MUA HÀNG
http://thietbiqn.com
CX1100-0002 beckhoff nhập khẩu phân phối bởi Công Ty TNHH Thiết Bị QN
Model: CX1100-0002
NSX: beckhoff
Mô tả sản phẩm:
MÔ TẢ KỸ THUẬT
Technical data |
CX1100-0002 |
Power supply |
24 V DC (-15%/+20%) |
E-bus connection |
K-bus connection |
yes (adapter terminal) |
IP-Link connection |
Current supply E-bus |
Current supply K-bus |
up to max. 1.75 A |
Type of connection |
spring-loaded technique (adapter terminal) |
NOVRAM |
8 kbytes |
Display |
FSTN display 2 lines x 16 characters of text, illuminated |
I/O-DPRAM |
4 kbytes |
Diagnostics LED |
1 x PWR, 1 x I/O Run, 1 x I/O Err |
Max. power consumption |
3.5 W |
Dimensions (W x H x D) |
40 mm x 100 mm x 91 mm |
Weight |
approx. 250 g |
Operating/storage temperature |
0…+55°C/-25…+85°C |
Relative humidity |
95%, no condensation |
Vibration/shock resistance |
conforms to EN 60068-2-6/EN 60068-2-27 |
EMC immunity/emission |
conforms to EN 61000-6-2/EN 61000-6-4 |
Protection rating |
IP20 |
Approvals/markings |
CE, UL |
Các Thương hiệu chúng tôi phân phối như sau:
TIÊU CHUẨN CUNG CẤP HÀNG:
Hàng chính hãng 100%